Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

دانلود کتاب حقایق و دروغ ها درباره هیتلر – آدولف هیتلر – اهداف هیتلر

۱ شهریور ۱۳۹۷
بدون نظر

دانلود کتاب حقایق و دروغ ها درباره هیتلر

امتیاز به این مطلب!


دانلود کتاب حقایق و دروغ ها درباره هیتلر

دانلود کتاب حقایق و دروغ ها درباره هیتلر

مقدمه مترجم: مطلبی که پیش رو دارید، ترجمه یکی از جزوات حزب نازی برای انتخابات ریاست جمهوری آلمان در سال ۱۹۳۲ است. در آن زمان حزبِ هیتلر با یک ائتلاف عظیم از مخالفان روبرو شده بود. این گروه مخالفان شامل ۱۶ حزب کاملاً نامتجانس بودند که تنها برای شکست دادن هیتلر با هم متحد شده بودند و زیر پرچم «جبهۀ هیندنبورگ» گردآمده بودند…


در صفحه ۸ این کتاب درباره « گزیده ای از دروغ ها درباره هیتلر » می خوانیم :
نفرت عظیمی که احزاب مسئول بدبختی و بیچارگی آلمان از هیتلر دارند بهتر از هر چیز با گزیده دروغ هایی که درباره وی رواج می دهند اثبات می گردد و این ها بیش از هر چیز دیگری به نفع هیتلر سخن می گویند .

حزب مرکز و متحدانش در « حزب مردم باواریا » ، به دروغ گفتند : آدولف هیتلر عضو « جنبش رهایی از سلطه رم » است . وقتی نادرست بودن این ادعا ثابت شد ، حزب مرکز به دروغ گفت که این ادعا درباره پدر هیتلر صدق می کند . به علاوه : ادعا می شود هیتلر در کودکی به نان مقدس تف انداخت . همچنین ادعا می شود او در نهان یک بولشویست است .

حزب سوسیال دموکرات به دروغ گفت : هیتلر « مهمانی های شامپاین با زنان زیبا » برگزار کرده است ، قیصر به هیتلر برای فعالیت هایش پول داده است ؛ هیتلر از « هورتی { نایب السلطنه } مجارستان » پول دریافت کرده است . ادعا می شود که حامیان هیتلر « مخلوقان بدبخت و تیره روز » ، افسران مرتجع ، و دانشجویان هستند . می گویند هیتلر « برده سرمایه داران » است .

حزب سوسیال دموکرات و حزب مرکز به دروغ گفتند : هیتلر به تیرول جنوبی خیانت کرده و از ایتالیا پاداش پول دریافت کرده است . آن ها به دروغ می گویند : هیتلر از برخی کارخانه داران بزرگ پول دریافت کرد تا از نیروهایش برای خرد کردن و فرونشاندن اعتصاب ها استفاده کند …

دانلود کتاب حقایق و دروغ ها درباره هیتلر ، از کلید زیر :

دانلود کتاب

نويسنده / مترجم : حمیدرضا نیک بخش
زبان کتاب : فارسی
حجم کتاب : ۵۹۰ کیلوبایت

منبع : www.takbook.com

رمز فایل : www.takbook.comلینک کوتاه مطلب

http://1000book.ir/?p=129

برچسب ها

مطالب مشابه