Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

دانلود ماهنامه پول دوبلر _ شماره دوم – آموزش دو برابر کردن پول

۳۱ مرداد ۱۳۹۷
بدون نظر

دانلود ماهنامه پول دوبلر _ شماره دوم

امتیاز به این مطلب!


دانلود ماهنامه پول دوبلر _ شماره دوم

دانلود ماهنامه پول دوبلر _ شماره دوم

در قسمتی از ماهنامه پول دوبلر _ شماره دوم می خوانید :

احتمالا اکنون که به دوبرابر کردن پول متعهد شده اید ، راغب باشید بدانید که چطور باید با ده هزار تومان بدون هیچ گونه امکانات دو برابر کردن پول و سرمایه ای شروع به ثروتمند شدن کنید .

لطفا اول از همه ، این پیش فرض را از ذهنتان بیرون کنید که برای ثروتمند شدن به سرمایه نیاز دارید ، زیرا با روش دو برابر کردن پول و آموزش های بی نظیر آن شما می توانید ثروتمند شوید .

اولین آموزه ی دوبرابر کردن پول آن است که چگونه امکانات دو برابر کردن پول و فرصت های اطرافتان را ببینید و بتوانید از سرمایه های بالقوه و اعتبارتان استفاده کنید .

برای شروع دوبرابر کردن پول باید امکانات دو برابر کردن پول برای ده هزار تومان سرمایه تان را مهیا کنید . شاید تصور می کنید امکانات دو برابر کردن پول را ندارید .

این در حالی است که امکاناتی بسیار در دسترس تان است . برای درک بیشتر این مطلب تجربه ی خودم را برایتان نقل می کنم . چند سال پیش ، زمانی که برای اولین بار می خواستم کاری راه اندازی کنم و به استقلال مالی برسم ، تصمیم گرفتم تا یک خودروی ولکس واگن بخرم و آن را به یک کافه یا غذاخوری تبدیل کنم .

اول از همه ، برای خرید ولکس واگن به پول نیاز داشتم که در آن زمان ارزان ترینش حدودا دو میلیون تومان بود و من تنها دویست و پنجاه هزار تومان پول داشتم .

به پدرم گفتم که به این پول نیاز دارم ، او نیز پول کافی نداشت تا به من بدهد . اما جمله ای به من گفت که مسیرم را تغییر داد و پایه گذار قوانین موفقیت در زندگی ام شد …

دانلود ماهنامه پول دوبلر _ شماره دوم ، از لینک زیر :

دانلود کتاب

نويسنده / مترجم : مهیار ضیائی
زبان کتاب : فارسی
حجم کتاب : ۷٫۳ مگابایت

منبع : www.takbook.com

رمز فایل : www.takbook.comلینک کوتاه مطلب

http://1000book.ir/?p=119

برچسب ها

مطالب مشابه